بیانات مقام معظم رهبری

بیانات در دیدار جمعی از مداحان اهل بیت علیهم‌السلام

بیانات در دیدار جمعی از بانوان برگزیده کشور

بیانات در یادمان شهدای شرق کارون

بیانات در حرم مطهر رضوی

بیانات در دیدار اعضای همایش نکوداشت شیرعلیمردان خان بختیاری

بیانات در جلسه تبیین سیاست‌های اقتصاد مقاومتی

بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری

بیانات پس از مراسم درختکاری

بیانات در دیدار مردم آذربایجان

بیانات در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش

بیانات در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی‌

بیانات در دیدار مردم قم

بیانات در دیدار اعضای ستاد برگزاری بزرگداشت سرداران و ده هزار شهید استان مازندران

بیانات در دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی

بیانات در دیدار پنجاه هزار فرمانده بسیج سراسر کشور

بیانات در دیدار اعضای ستاد مرکزی هیئت رزمندگان اسلام‌

بیانات در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان

بیانات در دیدار اعضای همایش ملی «تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه»

بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در هفتمین همایش ملی نخبگان جوان

بیانات در دیدار راوی، نویسنده و برخی از دست‌اندرکاران کتاب لشکرخوبان
   
سال1391تولید ملی
   
اخبار شهرستان

RSS
 
92/11/19  --  
مراسم دیدار با جانبازان عزیز بستری در بیمارستان شهید رجایی

به مناسبت ایام الله دهه فجر و گرامیداشت مقام جانبازان عزیز روز شنبه مورخ 19/11/92 فرماندار محترم شهرستان نجف آباد به همراه مسئولین ادارات ، ارگانها و نهادهای شهرستان در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان حضور یافته و با اهدای شاخه های گل و شیرینی و تبریک این ایام از ایثار و مقاومت جانبازان سرافراز در طول دفاع مقدس تجلیل نمودند.

92/11/12  --  
گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره)به میهن اسلامی

همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی رژه موتوری ارگانهای مختلف (نظامی وانتظامی و خدماتی ) شهرستان نجف آباد با حضور جمعی از مسئولان و بسیجیان و دانش آموزان و با ادای احترام به شهیدان والا مقام از محل گلستان شهدا آغاز و در سطح خیابانهای اصلی شهر انجام گردید .

92/09/21  --  
جلسه شورای قشر بسیج ادارات شهرستان نجف آباد

جلسه شورای قشر ادارات شهرستان نجف آباد در تاریخ 20/9/92تشکیل گردید. در این جلسه که با دستور کار راههای گسترش تفکر بسیجی  در ادارات بود اعضا نقطه نظرات خود را مطرح و پس از بحث و تبادل نظر پیشنهادات اعضا جهت بررسی و اتخاذ تصمیمات لازم به مقامات مسئول ارائه گردید.
92/09/21  --  
جلسه ستاد دهه فجر شهرستان نجف آباد

جلسه ستاد دهه فجر شهرستان نجف آباد با حضور مسئولین ادارات شهرستان تشکیل گردید.در این جلسه فرماندار نجف آباد طی سخنانی بر لزوم برنامه ریزی مناسب و اجرای برنامه های متنوع در زمینه های مختلف و با در نظر گرفتن نیازهها و امکانات روز جامعه درانتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید و همچنین پاسداری  از این دستاوردها تاکید فرمودند . در ادامه مسئولین محترم ادارات ،نظرات و پیشنهادات خود را ارائه و موارد قابل اجرا مصوب گردید.
92/09/21  --  
شرکت فرماندارمحترم نجف آباددر نماز ظهر و عصر دبیرستان امام خمینی (ره)نجف آباد

فرماندار نجف آباد با حضور در نماز ظهر و عصر دبیرستان امام خمینی (ره ) نجف آباد ضمن تجلیل از حضور پورشور دانش آموزان در نماز جماعت اظهار داشتند علم و ایمان دو بال انسان برای رسیدن به کمال است و در کشور هر کجا پیشرفتی را می بینیم شاهد هستیم که فرد دانشمند هم دنبال کسب علم بوده و هم فرد با ایمان و متقی می باشد.

92/09/20  --  
کارگروه گندم و آرد استان در نجف آباد تشکیل گردید

در این جلسه که در تاریخ 19/9/92 با حضور مسئولین استان و شهرستان نجف آباد برگزار گردید پس از ارائه گزارش مسئولین شهرستان در خصوص مسائل و اقدامات شهرستان نجف آباد در مورد تهیه و توزیع نان با کیفیت مسئولین استان نیز اقدامات صورت گرفته و مسائل ومشکلات مربوط به توزیع آرد و بحث نان را مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید . در این جلسه از جدیت و نظارت خوب مسئولین شهرستان برای تهیه و توزیع نان در نجف آباد قدردانی گردید .
92/08/21  --  
برگزاری زیارت عاشورا در فرمانداری

در دهه اول ماه محرم همه روزه زیارت نامه عاشورا در محل نمازخانه فرمانداری با حضور پرسنل و مراجعه کنندگان برگزار گردید .

92/08/20  --  
کمسیون هماهنگی تعزیرات شهرستان نجف آباد

در مورخ 19/8/92 جلسه هماهنگی کمسیون تعزیرات حکومتی شهرستان نجف آباد در محل فرمانداری با حضور اعضاء تشکیل گردید . در این جلسه ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده بر تشدید بازرسیهای هدفمند و موثر تاکید گردید.

19/10/92  --  
دومین جلسه ستاد دهه فجر

دومین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان نجف آباد در تاریخ 18/10/92 تشکیل گردید.

در این جلسه مسئولین محترم کمیته های مختلف برنامه های پیش بینی شده را ارائه نمودند.

در ادامه فرماندار محترم ضمن تاکید بر حضور پرشور و گسترده مردم در مراسم های این ایام اظهار داشتند انتظار می رود برنامه های پیش بینی شده در این ایام همراه با شور و نشاط و جذابیت برای مردم خصوصا جوانان باشد . ایشان بر برگزاری جشن انقلاب همراه با نورافشانی در شب 22 بهمن در همه شهرها تاکید فرمودند . 

16/06/92  --  
امام جمعه جدید ویلاشهر

طی حکمی از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان حجت الاسلام و المسلمین محمد فاطمی به امامت جمعه ویلاشهر منصوب گردیدند .

14/09/92  --  
کار گروه آرد و نان شهرستان

کار گروه آرد و نان شهرستان نجف آباد در تاریخ 13/9/92 تشکیل گردید.

در این جلسه ضمن بررسی وضعیت توزیع آردبین نانوایان،مسائل مربوط به جابجایی نانوایی ها ،مسائل مربوط به استفاده از افزودنیهای غیر مجاز ،مسائل بهداشتی پخت و ارائه نان و درخواستهای جدید احداث نانوایی مورد بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید. 

11/09/92  --  
پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جلسه شورای اداری شهرستان نجف آباد روز یکشنبه مورخ 10/9/92در محل کانون بسیج جوانان نجف آباد برگزار گردید . در این جلسه ...
10/07/92  --  
مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر جوزدان

مراسم تودیع جناب آقای مهندس  منصور اسکندری و معارفه جناب آقای مهندس کیخسرو ایرجی شهردار جدید شهرجوزدان روز چهار شنبه مورخ 10/07/92 راس ساعت 13در محل سالن ورزشی غدیر شهر جوزدان .

10/07/92  --  
مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر کهریزسنگ

مراسم تودیع جناب آقای مومن زاده شهردار سابق و معارفه جناب آقای حججی شهردار جدید شهر کهریزسنگ روز چهارشنبه مورخ 10/07/92 ساعت 13:30در محل باشگاه تلاش شهر کهریزسنگ .

07/10/92  --  
دوره آموزشی ویژه کلیه نانوایان شهرستان نجف آباد

دومین دوره آموزشی نانوایان محترم شهرستان نجف آباد جهت بروزرسانی اطلاعات نانوایان و اطلاع از آخرین روشهای پخت نان سالم و با کیفیت با همکاری مرکز فنی و حرفه ای شهرستان و حمایتهای اداره صنعت ،معدن و تجارت و اتحادیه خبازان شهرستان برگزار گردید .

در جلسه پایانی این دوره 15 ساعته مسئولین محترم شهرستان از جمله امام جمعه محترم ، فرماندار محترم ، فرماندهی محترم انتظامی شهرستان و اعضای کارگروه آردونان شهرستان حضور یافته و ضمن آگاهی از محتوای این دوره ها رهنمودهایی را برای حاضران بیان داشتند .

07/07/92  --  
مراسم دیدار با جانبازان عزیز بستری در بیمارستان شهید رجایی

به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت مقام جانبازان عزیز روز شنبه مورخ 06/07/92 مسئولین  ادارات ، ارگانها و نهادهای شهرستان نجف آباد در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان حضور یافته و با اهدائ شاخه های گل از ایثار و مقاومت جانبازان سرافراز در طول دفاع مقدس تجلیل نمودند .

06/09/92  --  
گرامیداشت هفته بسیج

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صبحگاه مشترک با حضور مسئولین شهرستان و نیروهای نظامی و انتظامی در روز سه شنبه مورخ 5/9/92 برگزار گردید . در کنار این مراسم که با حضور اقشار مختلف بسیجیان شهرستان انجام شد نمایشگاهی نیز از  آثار هنری خواهران و برادران بسیجی برگزار گردید .

06/07/92  --  
شورای امر به معروف

جلسه شورای امر به معروف معاونت ادارات و کارخانجات شهرستان نجف آباد روز شنبه مورخ 06/07/92 با حضور بیش از 50 نفر از مسئولین ادارات و ارگانهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه مسئولین دیدگاه ها و نظرات خود را در زمینه های مختلف ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

04/07/92  --  
مراسم عطرافشانی قبور مطهر شهدا

به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا و همزمان با ایام دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و مردم مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در گلزار شهدای نجف آباد و  دیگر گلزار شهدای شهرستان برگزار گردید.

04/07/92  --  
گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس کوه گشتی با حضور مسئولین وپرسنل بسیجی ادارات شهرستان نجف آباد در ارتفاعات شمال شهر برگزار گردید. در این مراسم که بیش از 150 نفر حضور داشتند حجت الاسلام حسناتی امام جمعه محترم نجف آباد نیز رهنمودهایی را برای حاضران بیان داشتند.  

02/07/92  --  
صدور تقدیرنامه جهت مجریان انتخابات

قابل توجه افرادی که در انتخابات سال 92 بعنوان اعضای اجرایی در شعب اخذ رای حضور داشته ند جهت دریافت تقدیر نامه به شرح زیر اقدام فرمایند:

1-فرهنگیان محترم به اداره آموزش و پرورش

2-سایر مشاغل با مراجعه به فرمانداری اتاق 22 آقای مطهری

1
   
  شرح وظايف فرمانداری 

 

فرمانداريها بعنوان مراكز تصميم گيري و برنامه ريزي در شهرستانها وظايف متعددي را عهده دار ميباشند كه از جمله اين وظايف ميتوان تامين امنيت عمومي , برنامه ريزيهاي اقتصادي , سازماندهي امور مربوط به صنايع و گسترش آنها و امور مربوط به اشتغال شهروندان , برگزاري انتخابات , نظارت بر تامين مايحتاج مردم , نظارت بر كار ادارات به منظور حسن انجام امور و اجراي صحيح قوانين و ساري و جاري نمودن منويات دولت , بهداشت عمومي , ارتقاء سطح فرهنگ عمومي و گسترش مراكز آموزش عالي , نظارت بر امور حمل و نقل درون شهري و برون شهري و امور مربوط به اياب و ذهاب عمومي و دهها وظيفه ديگر داراي اهميت ويژه اي هستند و انتظار مسئولين و مردم از اين سازمان انجام وظيفه به نحو احسن و اصلاح همه امور است و مشاهده هرگونه مشكلي در شهرستان با هر ماهيتي اعم از سياسي , اجتماعي , فرهنگي , اقتصادي و امنيتي نگاهها را متوجه فرمانداري مي كند و رفع مشكل را از آن انتظار دارند .

براساس مصوبه شورای عالی اداری در تاریخ 28/7/1377در زمینه وظایف و مسئولیتهای استانداران و فرمانداران، وظایف فرمانداران عبارتند از:

1- فرمانداران در قلمرو ماموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت ، مسئولیت اجرای سیاست های عمومی كشور در ارتباط با وزارتخانه ها و موسسات و شركت های دولتی و سایر دستگاه هائی كه به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می نمایند ، نهادهای انقلاب اسلامی ، نیروهای انتظامی ، شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها و موسسات عمومی غیر دولتی را عهده دار خواهند بود . همچنین نیروهای انتظامی در چارچوب وظایفی كه در ارتباط با امنیت منطقه دارند ، تحت نظارت فرماندار عمل خواهند كرد . برابر تبصره 2 ماده 1 مصوبه یاد شده ، استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در برابر رئیس جمهور و هیات وزیران مسئول بوده و به عنوان نماینده وزیر كشور مسئولیت اجرای وظایف و اختیارات آن وزارت را در استان عهده دار خواهد بود و در مقابل وزیر كشور پاسخگوست و به همین ترتیب فرماندار نیز مسئولیتهای مذكور را در مقابل هیئت محترم دولت عهده دار می باشد .

2- فرماندار مسئول برقراری و حفظ نظم و امنیت شهرستان است .

3- هدایت و تشكیل مرتب جلسات شورای تامین و نظارت بر حسن اجرای مصوبات آن .

4- كلیه ارگان های عضو شورای تامین و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند مصوبات شورای تامین و دستوات امنیتی فرماندار را اجرا نمایند و رویدادهای امنیتی و سیاسی را به فرماندار گزارش كنند .

5- پیش بینی و پیشگیری معضلات امنیتی شهرستان ، تعیین و تدوین اولویت ها و سیاست های امنیتی و تعیین حدود وظایف و اختیارات امنیتی كلیه دستگاه های اجرایی شهرستان در چهارچوب وظایف قانونی آن ها .

6- فراهم آوردن موجبات اجرای طرح ها و سیاست های عام امنیتی و انتظامی ، مصوبات مراجع قانونی ، دستورالعمل ها و ابلاغیه های امنیتی .

7- پیشنهاد تشكیل موقت یا دائم و یا انحلال رده انتظامی در سطح شهرستان در چهارچوب قوانین و دستورلعمل های مربوطه .

8- نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، گذرنامه و وظیفه عمومی .

9- جلوگیری از هر گونه تردد و نقل و انتقالات غیر مجاز در چهارچوب سیاست ها و خط مشی های مصوب .

10- برنامه ریزی ، هدایت وایجاد هماهنگی های لازم در خصوص مبارزه با مواد مخدر ، قاچاق سلاح ، مواد منفجره ، كالا و ارز .

11- نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مربوط به تردد ، اقامت ، تابعیت ، استملاك و سایر امور مربوط به اتباع و نمایندگی های خارجی ، پناهندگان ، معاودین ، مهاجرین و آوارگان .

12- فراهم آوردن موجبات تشكل و تقویت شوراهای اسلامی به منظور جلب مشاركت همه جانبه مردم شهرستان در امور مشاركت پذیر و سازماندهی مطلوب آن و اعمال نظارت بر شوراهای فوق در چهارچوب قوانین ومقررات مربوطه

13- تشكیل و هدایت شوراهایی كه مسئولیت آن ها بر عهده فرماندار می باشد و رعایت تصمیمات متخذه شوراهای مذكور طبق قوانین ومقررات مربوطه .

14- ایجاد زمینه های لازم برای تاسیس و توسعه مجامع و تشكل های گوناگون فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و تخصصی و نظارت بر فعالیت های آن ها به منظور گسترش مشاركت های مردمی در همه زمینه ها و نهادینه شدن آزادی های سیاسی و اجتماعی .

15- اجرا و نظارت بر همه پرسی و كلیه انتخاب هایی كه به موجب قانون برگزار می گردد .

16- انجام مطالعات و ارائه پیشنهادات در خصوص تقسیمات كشوری .

17- نظارت بر حسن اجرای امور مربوط به ثبت احوال .

18- ایجاد زمینه مناسب جهت رشد و ارتقاء فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی بانوان و ایجاد هماهنگی بین دستگاه های ذی ربط و نظارت بر فعالیت آن ها .

19- فراهم آوردن زمینه های مناسب برای رشد و پیشرفت و گسترش آموزش و پرورش ، ورزش همگانی ، بهداشت عمومی ، آموزش عالی و تحقیقات .

20- حفظ و حراست از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی .

21- هدایت و هماهنگی اقدامات مربوط به پیشگیری از منكرات و مفاسد اجتماعی .

22- فراهم اوردن زمینه های عدالت اجتماعی و فقر زدایی .

23- اتخاذ تدابیر و اعمال هماهنگی لازم به منظور پیشگیری ، كنترل و مهار بحران های ناشی از حوادث و بلایای طبیعی از قبیل سیل و زلزله .

24- نظارت بر امور ایثارگران و خانواده های معظم شهدا ء .

25- هاهنگی و نظارت بر مسائل رفاهی كاركنان دولتی و هماهنگ نمودن امور رفاهی آنان .

26- نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات .

27- نظارت و بازرسی از كلیه ارگان های دولتی اعم از ادارات و موسسات و شركت های دولتی و سایر دستگاه هائی كه به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می كنند و نیز نهادهای انقلاب اسلامی ، نیروی انتظامی ، شوراهای اسلامی شهر و روستا ،‌شهرداری ها و موسسات عمومی غیر دولتی به جز مواردی كه به حكم قانون مستثنی شده باشد و همچنین مراقبت در رفتار و اعمال كلیه كاركنان ارگان های مذكور .

28- ارزشیابی عملكرد مدیران بر اساس مصوبات و دستورالعمل های مراجع ذی صلاح .

29- فراهم آوردن زمینه همكاری و ایجاد هماهنگی بین فعالیت های دستگاه های دولتی ، سازمان های محلی ، نهادهای انقلاب اسلامی ، شوراهای محلی در چهارچوب قوانین و مقررات مربوطه .

30- نظارت و مراقبت در اجرای برنامه های عمرانی (ملی ، استانی ) و در صورت لزوم دادن تذكر به مسئولین اجرایی و یا اعلام مراتب به سازمان و اداره كل مربوطه در جهت رفع نواقص احتمالی .

31- نظارت بر حفظ و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست و استفاده بهینه از منابع و امكانات بالقوه و موجود شهرستان .

32- شناسایی استعدادهای منطقه و تعیین نیازمندی های شهرستان و تصمیم گیری ، هماهنگی و هدایت برنامه ریزی و درخواست بودجه برای شهرستان با تاكید بر اولویت های توسعه منطقه در چهارچوب سیاست ها و راهبردهای توسعه ملی .

33- هدایت و هماهنگی فعالیت های بانكی و تعیین اولویت ها در اعطای تسهیلات تكلیفی بانكی در چهارچوب سیاست ها و برنامه های توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی كشور و تشویق سرمایه گذاران از طریق تشكیل موسسات اعتباری غیر دولتی و جذب سرمایه های محل و سوق دادن آن ها به سمت فعالیت های تولیدی و عمرانی .

34- اجرای سایر وظایفی كه در شهرستان از طریق مراجع ذی صلاح بر عهده فرماندار محول می گردد مانند طرح ملی آمارگیری ، سرشماری و آمارگیری كارگاهی ، ریشه كنی فلج اطفال و ...

35- نصب مدیران شهرستان و مسئولین نهادهای انقلاب اسلامی ، فرمانده انتظامی و نماینده صدا و سیما توسط مدیران كل با هماهنگی فرماندار صورت می گیرد .

36- چنانچه بین فرماندار و مدیر كل یا بالاترین مقام دستگاه اجرایی استان در خصوص نصب روسا و مسئولین ادارات شهرستان اختلاف نظر وجود داشته باشد به منظور حل اختلاف ، هیاتی مركب از استاندار به عنوان نماینده رئیس جمهور ، مدیر كل و یا رئیس سازمان ذی ربط و فرماندار شهرستان مربوطه تشكیل و اتخاذ تصمیم خواهند نمود

37- عزل و تغییر روسا و مسئولین ادارت و شهرستان توسط مقام های مجاز دستگاه های ذی ربط با اطلاع فرماندار صورت می گیرد .

38- كلیه روسای ادارات و یا بالاترین مقام اجرایی در شهرستان و فرمانده منطقه انتظامی موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع فرماندار برسانند و جانشین موقت خود را به وی معرفی نمایند .

39- در مواردی كه فرماندار حضور رئیس اداره ای را در شهرستان در زمان معین ضروری بداند ، مدیر یا رئیس اداره موظف است از مرخصی یا ماموریت در ان زمان صرف نظر نموده و درمحل خدمت حضور یابد.

40- فرماندار می تواند در اجرای وظایف واحدهای اجرایی در شهرستان كه به نحوی با برنامه های توسعه و سیاست های عمومی و مسائل امنیتی و آرامش عمومی مرتبط است و همچنین ایجاد هماهنگی بین واحدهای مذكور و استفاده بهینه از امكانات آن ها با رعایت قوانین و مقررات مبادرت به تهیه و ابلاغ دستور العمل های اجرایی نماید .

41- كلیه واحدهای قضایی در شهرستان موظفند در خصوص مسائلی كه به نحوی با آرامش و امنیت عمومی شهرستان مرتبط می باشد ، هماهنگی های لازم را با فرماندار معمول دارند.

42- كلیه دستگاه های اجرایی موظفند ترتیبی اتخاذ نمایند كه فرماندار از ماموریت های سازمانی و اقدامات به عمل آمده و آخرین دستورالعمل ها و ضوابط و بخش نامه های صادره آگاهی داشته باشد .

43- كلیه شوراها ، ستادها و مجامعی كه برای هماهنگی انجام وظایف دستگاه ها اجرایی در شهرستان طبق قوانین و مقررات تشكیل می گردد زیر نظر فرماندار فعالیت خواهند نمود .

44- واحدهای اجرایی شهرستان موظف به ارائه گزارش عملكرد دوره ای خویش به فرماندار می باشند . فرماندار می تواند در صورت لزوم حسب مورد خارج از دوره مزبور نیز از واحدهای شهرستانی گزارش امورمربوطه را دریافت نماید .

45- به منظور فراهم ساختن زمینه مناسب جهت هماهنگی بین فعالیت های مختلف و افزایش قابلیت ها ، كارایی دستگاه های اجرایی و تحقق سیاست های عمومی و برنامه های توسعه در شهرستان شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار تشكیل می گردد .

46- انجام مراسم تشریفات (استقبال ، پذیرایی ، مشایعت ) از مقامات عالی رتبه داخلی و خارجی كه رسما به شهرستان سفر می نمایند به عهده فرماندار می باشد.

بديهي است دستگاهي با اين همه وظايف گوناگون و پيچيده بايد امكانات وسيعي براي توفيق در انجام وظيفه و جلب رضايت شهروندان در اختيار داشته باشد كه امكانات مادي از قبيل لوازم اداري و وسايل پيشرفته ارتباطي از آن جمله است , ليكن ضروري ترين نياز اينگونه دستگاهها برخورداري از منابع انساني كارآمد و با تجربه و آموزش ديده و با انگيزه ميباشد .

 


Module Border Module Border
   
  پیوندهای مفید 

Module Border Module Border
صفحه را به زبان کشور خود ترجمه کنید
   
  شرح خبر 

Module Border Module Border
Copyright (c) 1393/02/05 فرمانداري نجف آباد
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا